Vánoční časopis do domovů seniorů

Pro 7, 2022

Spolek Počteníčko připravil ve spolupráci s Hodinovými vnuky z Bohumína vánoční dárek pro seniory.

Konkrétně jde o jednoduchý časopis s vánočním obsahem. Babičky a dědečkové najdou ve Volnočasáku, jak se časopis nazývá, informace o vánočních tradicích a zvycích, o pečení cukroví nebo také rozhovor s herečkou Kamilou Janovičovou. Nechybějí omalovánky, doplňovačky  a kvíz na téma vánoční pohádky.

Tuto novinku pro zábavu a radost seniorům nachystali studenti Gymnázia Františka Živného Bohumín, členové Spolku Počteníčko a také pan Vladimír Frank, klient Domova Cesmína v Bohumíně.

Časopis vznikl v rámci projektu Hodinový vnuk-Mezičasy, který podporuje Moravskoslezský kraj. Díky tomu posíláme časopis do deseti domovů seniorů na severní Moravě a ve Slezsku.