Senioři besedovali s integrativním koučem

Čvn 5, 2023

Senior a vnuk : Co s tím ? Tak jsme nazvali další akci v rámci projektu Mezičasy. Šlo o besedu s integrativním koučem na aktuální téma v prostorách Alliance Francaise Ostrava. Besedovat s Dagmar Urbancovou, členkou Asociace integrativních koučů přišlo deset seniorů ze Spolku Počteníčku a z Městské organizace Seniorů České republiky v Porubě.Účastníci společně hledali odpovědi na otázky, které jsou pro soužití generací typické i aktuální. Například, jestli mají babičky a dědečkové zasahovat do výchovy vnuků, jak často je mají hlídat a nebo například zda je dobré nutit vnuky do společné dovolené…. Děkujeme Dagmar Urbancové za vedení besedy a Moravskoslezskému kraji za podporu. Akce byla součástí ostravských Dnů Fajne rodiny.