Regionální spolupráce úspěšně započata!

Srp 22, 2019

V rámci Klubu ponožka začíná nově také fungovat i regionální spolupráce, něco jako výměnný obchod. Domov pro seniory Uherské Hradiště ve Štěpnické ulici  nám věnoval rozměrnou krabici vyšívacích bavlnek pro Centrum sociálních služeb Bohumín. Jde o starší zásoby, které už v Uherském Hradišti nevyužijí. Naopak v Bohumíně bavlnky potřebují pro vyšívání, tudíž jim zásilka ze Slovácka přijde vhod. No a opačným směrem, tedy do Uherského Hradiště, zase poputuje z Bohumína igelitová taška  pletací příze  na ponožky. Jde tedy o báječnou spolupráci, kterou jsme v rámci Klubu ponožka realizovali.  Jen doplňujeme, že také přijímáme klubíčka vlny od dárců v řadě měst Moravskoslezského kraje. Kontakty na jednotlivá města  najdete na webu v ikoně Klubu ponožka.