Pohodová akce s Waldorfem

Kvě 29, 2024

Studenti Waldorfské střední školy z Ostravy založili motýlí louku v Domově Slunečnice. Navázali tak na aktivitu seniorů z Ostravy- Poruby, kteří z lokality odstranili před týdnem drny. Studenti v práci pokračovali. Vykopali zbytek drnů a travních kořínků, položili novou zeminu a následně místo oseli speciální květinovou směsí. Navíc si v přestávce zazpívali a zatančili, vytvořili báječnou, pohodovou atmosféru. Je velká šance, že květinová louka skutečně rozkvete, protože po dokončení práce dobře zapršelo. Věříme, že louka bude dělat radost obyvatelům , zaměstnancům a návštěvníkům domova. Akce ve Slunečnici je součástí projektu Zvlněná zahrada, který Spolek Počteníčko realizuje díky podpoře společnosti OZO . Moc děkujeme!