Podzimní termín Křížovkářské ligy se blíží

Srp 22, 2019

Podzimní část Křížovkářské ligy seniorů je za dveřmi. Zanedlouho s námi začnou luštit lidé ve třech krajích a také  v Praze 8 a v Sokolově. Ve Zlínském kraji zapojujeme klienty domovů pro seniory a členy klubů seniorů, například v Uherském Hradišti, Nezdenicích, Buchlovicích  nebo Uherském Ostrohu.  Na jižní Moravě se tradičně připojují domovy seniorů z Brna, těch bude šest. Dále pak podobná zařízení například v Blansku či Sokolnicích. Největší základnu máme tradičně v Moravskoslezském kraji, kde budou stovky hráčů. Nově zapojujeme například Krnov , Hlučín a Frýdek-Místek.   Kromě  soutěžních křížovek jsme pro účastníky nachystali také osmisměrky a další luštění mimo soutěž. Křížovkářská liga potrvá až do závěru roku. Ve vybraných městech pak provedeme slavnostní losování výherců.