Pletařky zapojené do Klubu ponožka finišují

Říj 31, 2019

Pletení ponožek pro Klub ponožka jde do finále. Pletařky mohou pracovat zhruba do konce listopadu, nicméně už 6.11. budeme předávat ponožky klientům Domova Jistoty v Bohumíně. A bude u toho vzácný host – náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Jiří Navrátil.

Pletařky v celém kraji jsou skvělé. Například Aktivní senioři Bruntálu mají 15 pletařek a jejich aktuální výsledek je 94 párů ponožek. Ještě lépe jsou na tom v Bohumíně. Tam už 15 pletařek udělalo 140 párů! Velmi nás těší, že se do Klubu ponožka hlásí i jednotlivé pletařky z různých měst. Tak máme seniory v Horním Benešově, Ostravě- Zábřehu, Ostravě-Porubě, Frýdlantu nad Ostravicí, nebo třeba Veřovicích.

Zatím je dohromady už fantastických 460 párů ponožek!!! A do klubu se připojují i lidé mimo Moravskoslezský kraj. Pytel vlny nám věnovali senioři z Babic, Uherského hradiště a nově se přihlásil i domov seniorů z Prahy 8.