Na startu je druhá část Křížovkářské ligy seniorů

Zář 11, 2022

Začíná podzimní část Křížovkářské ligy seniorů.  Zájem o tuto oblíbenou soutěž se opět zvýšil. Omlouváme se přitomzájemcům, na které se nedostalo.

Společné luštění křížovek je oblíbené v domovech i klubech seniorů. Nováčky jsou letos  například Domov seniorů Kamenec Ostrava, Městská knihovna Město Albrechtice, Kluby seniorů z Nového Jičína, Akademie třetího věku z Oder, Domov seniorů U kaple Dětmarovice, Domov seniorů Luna Havířov.

Celkem máme na severní Moravě a ve Slezsku 40 registračních míst, luští s námi na 1500 lidí.

Vše se odehraji díky Moravskoslezskému kraji, který už tradičně podpořil i letošní 8. ročník Křížovkářské ligy seniorů. Za převzetí záštity děkujeme náměstkovi hejtmana Jiřímu Navrátilovi.