Kofola dala  studentům minerálky zdarma!

Lis 14, 2022

Parádní překvapení nachystala společnost Kofola Československo, a.s. pro studenty zapojené do projektu Student v lese. Kofola tento projekt trvale podporuje, tato společnost byla  první, kdo nám před třemi roky poskytl dotaci.

Spolupráce pokračuje i nadále, díky tomu můžeme jezdit se studenty sázet stromy i uklízet klestí po kůrovcové kalamitní těžbě v Beskydech.

Začátkem listopadu nám Kofola připravila překvapení v podobě minerálek z Ondrášova. Ochucené i přírodní Ondrášovky tak dostanou studenti pro zlepšení svého pitného režimu.

Konkrétně už minerálky rozvážíme tak, abychom je předali ve školách, které se do projektu Student v lese pravidelně zapojují.

Pití jsme už předali ve Waldorfské střední škole Ostrava, v Matičním gymnáziu Ostrava, ve Střední škole Bohumín a v Gymnáziu Františka Živného Bohumín. Na minerálky se mohou těšit určitě i studenti Biskupského gymnázia Ostrava a Bezpečnostně právní akademie Ostrava.

V každé z těchto škol se do akcí Studenta v lese zapojuje pravidelně kolem třiceti studentů. Moc děkujeme Kofole!