Klub ponožka je v dalších krajích

Říj 18, 2021

Ke Klubu ponožka se připojují seniorské kluby z dalších regionů. Aktuálně  jde o Klub důchodců z Uherského Hradiště a Klub seniorů Brno-Židenice, tedy o seniory ze Zlínského a Jihomoravského kraje. Současně oba  tyto kluby  podporují naši další aktivitu Hrníček pro Tebe. V rámci Klubu ponožka  budou  seniorky plést ponožky pro babičky a dědečky v domovech seniorů. Děkujeme za připojení a těšíme se na spolupráci. V rámci našeho kraje jsme  aktivity Klubu ponožka rozšířili o pletení ponožek a bačkůrků pro děti v nemocnicích. Letos v prosinci je předáme ve třech dětských odděleních nemocnic na severní Moravě a ve Slezsku. Klub ponožka podporuje Moravskoslezský kraj, záštitu převzal náměstek hejtmana Jiří Navrátil.