Klub ponožka boduje!

Říj 8, 2023

300 párů ponožek do domovů seniorů a dětem do nemocnic, taková je aktuální bilance Klubu ponožka.Díky pilným pletařkám z klubů seniorů celého kraje jsme u příležitosti Dne seniorů předávali ponožky v řadě domovů.Například v Domově Sluníčko a v Alzheimer centru v Ostravě nebo v Domově Luna v Havířově. Ponožky zahřejí a potěší také pacienty dětských oddělení nemocnic v Opavě a v Krnově. Upřímně děkujeme pletařkám za jejich píli a nadšení. Do Klubu ponožka pravidelně dodávají Seniorklub Bohumín, Kluby seniorů Havířov, Aktivní senioři Bruntálu, Městský klub Seniorů ČR v Ostravě- Porubě, Klub žen Kunčice, Klub seniorů Straník nebo Kluby seniorů z Frýdku-Místku. Projekt dlouhodobě podporuje Moravskoslezský kraj.