Beseda na téma : Senior a vnuk

Říj 8, 2023

V rámci projektu Hodinový vnuk- Mezičasy jsme připravili druhou besedu na téma Senior a vnuk – Co s tím ? Tentokrát se setkání s integrativním koučem uskutečnilo v klubu seniorů v Ostravě- Porubě, konkrétně v Městské organizaci Seniorů České republiky v Podroužkově ulici. S Dagmar Urbancovou besedovali účastníci o aktuálních otázkách mezigeneračních vztahů v rodině. Například o tom, jestli mají senioři hlídat vnuky a jak často, jestli mají babičky a dědečkové zasahovat do výchovy svých vnuků , zda mají společně trávit dovolenou a podobně. Za spolupráci na akci děkujeme A. Pinterové, předsedkyni seniorské organizace v Porubě a zejména pak integrativní koučce D. Urbancové za zajímavou besedu. Projekt Hodinový vnuk- Mezičasy podporuje Moravskoslezský kraj.