80 párů ponožek z Nového Jičína

Kvě 14, 2024

Babičky z Domova seniorů v Odrách dostanou ke Dni matek báječný dárek. Teplé a veselé ponožky, které pro ně upletly členky Klubu seniorů Straník z Nového Jičína. Ve zmíněném klubu jsou velice šikovné pletařky, ponožek nám vyrobily 80 párů. Většinu jsme předali v Odrách, 30 párů dostanou klienti v dalším domově. Díky Klubu ponožka, do kterého se zapojily pletařky z klubů seniorů našeho kraje, můžeme předávat během roku takové dárky do domovů seniorů ve všech okresech severní Moravy a Slezska. Děkujeme moc Klubu seniorů Straník a také Odboru sociálních věcí Městského úřadu Nový Jičín za spolupráci. Klub ponožka je součástí projektu Hodinový vnuk- Mezičasy– Malá Velká Místa, který podporuje Moravskoslezský kraj.